Handel Otis Worldwide
Køb eller sælg CFD'er med den prisvindende app fra Plus5001
Otis Worldwide
$66.082
-0.64%
% køber
Info
Otis Worldwide Corporation, a Connecticut firm that manufactures, installs, and services elevators and escalators throughout the world. Yahoo! Finans
Spread
0,4
Spread (%)
0.60%
O/N finansiering - køb
-0.04652%
O/N finansiering - salg
-0.02663%
Marginindskud
20.00%
Vedligeholdelsesmargin
10.00%
Gearing
1:5
Udløber dagligt
Nej
Otis Worldwide prisen falder
Otis Worldwides pris er faldet -0,15 % i de sidste 24 timer og -3,10 % i de sidste 7 dage. Hvad nu?Sådan kommer du i gang
Opret en konto
Opret konto, bekræft og indbetal
Prøv ubegrænset demo
Øv dig i at handle uden risiko
Kom i gang med at handle
Prøv din strategi i praksis
Hvorfor Plus500?
33+ millioner
Registrerede kunder siden starten
Trustpilot-vurdering
FAQ
Den aktuelle pris på Otis Worldwide er 66.083.
Dagens prisinterval er mellem 65.96 og 66.683.
Otis Worldwide er i dag ændret med -0.64% .
Otis Worldwide har 0% købere og 0% sælgere.