Käy kauppaa USD/RON
Osta tai myy CFD-sopimuksia Plus500:n palkitulla sovelluksella1
USD/RON
lei4.61872
-0.20%
% ostaa
Tietoja
Yhdysvaltain dollaria / Romanian leu Yahoo! Rahoitus
Spread
0,018
Spread-%
0.39%
Yömaksu – osto
-0.02151%
Yömaksu – myynti
-0.01%
Perusvakuus
5.00%
Marginaalivakuus
2.50%
Vipuvaikutus
1:20
Päättyy päivittäin
Ei
USD/RON hinta nousee
Kohteen USD/RON hinta on noussut 0,14 % viimeisen 24 tunnin aikana ja 1,42 % viimeisten 7 päivän aikana. Mitä on luvassa seuraavaksi?Näin pääset alkuun
Avaa tili
Rekisteröidy, vahvista ja talleta
Kokeile rajoittamatonta demoa
Harjoittele kaupankäyntiä riskittömästi
Aloita kaupankäynti
Testaa strategiaasi todella
Miksi Plus500?
33+ miljoonaa
Rekisteröityneitä asiakkaita perustamisestaan lähtien
Trustpilot-luokitus
UKK
Kohteen USD/RON nykyinen hinta on 4.61873.
Tämän päivän hintaluokka on välillä 4.6157 ja 4.63713.
USD/RON on muuttunut -0.20% tänään.
Kohteella USD/RON on 0% ostajia ja 0% myyjiä.