Kereskedés Dick's Sporting Goods
CFD-k vétele vagy eladása a Plus500 díjnyertes alkalmazásával1
Dick's Sporting Goods
$135.942
2.39%
% vásárol
Infó
Dick's Sporting Goods Inc. An American sporting goods retail company. Yahoo! Finance
Spread
1,02
Spread (%)
0.74%
Éjszakai finanszírozás - Vétel
-0.04652%
Éjszakai finanszírozás - Eladás
-0.02663%
Kezdeti letét
20.00%
Fenntartási letét
10.00%
Tőkeáttétel
1:5
Lejár naponta
Mégsem
Hogyan kezdjem el
Nyiss számlát
Regisztrálj, hitelesítsd és fizess be
Próbáld ki a korlátlan demószámlát
Gyakorold a kockázatmentes kereskedést
Kezdj el kereskedni
Teszteld stratégiádat élesben
Miért a Plus500?
33+ millió
Regisztrált ügyfelek a kezdetek óta
Trustpilot értékelés
GYIK
A(z) Dick's Sporting Goods aktuális ára: 135.943.
A mai ártartomány 130.95 és 135.973 között van.
Dick's Sporting Goods ma 2.39%-kkal változott.
A(z) Dick's Sporting Goods 98% vevővel és 2% eladóval rendelkezik.