Kereskedés Dino Polska
CFD-k vétele vagy eladása a Plus500 díjnyertes alkalmazásával1
Dino Polska
zł34.302
-0.58%
% vásárol
Infó
Dino Polska, S.A. A chain of grocery stores based in Poland. ft.com
Spread
0,26
Spread (%)
0.75%
Éjszakai finanszírozás - Vétel
-0.04621%
Éjszakai finanszírozás - Eladás
-0.02695%
Kezdeti letét
20.00%
Fenntartási letét
10.00%
Tőkeáttétel
1:5
Lejár naponta
Mégsem
Hogyan kezdjem el
Nyiss számlát
Regisztrálj, hitelesítsd és fizess be
Próbáld ki a korlátlan demószámlát
Gyakorold a kockázatmentes kereskedést
Kezdj el kereskedni
Teszteld stratégiádat élesben
Miért a Plus500?
33+ millió
Regisztrált ügyfelek a kezdetek óta
Trustpilot értékelés
GYIK
A(z) Dino Polska aktuális ára: 34.303.
A mai ártartomány 34.23 és 34.773 között van.
Dino Polska ma -0.58%-kkal változott.
A(z) Dino Polska 94% vevővel és 6% eladóval rendelkezik.