Tirgojiet Essex Property Trust
Pērciet vai pārdodiet CFD ar godalgoto Plus500 lietotni1
Essex Property Trust
$270.342
-0.27%
% pērk
Informācija
Essex Property Trust Inc. A real estate investment trust with headquarters in San Mateo, California, United States. Yahoo! Finanses
Spreds
1,36
Spreds (%)
0.50%
Nakts kredīts - pirkšana
-0.04652%
Nakts kredīts - pārdošana
-0.02663%
Sākotnējā marža
20.00%
Uzturēšanas marža
10.00%
Kredītsvira
1:5
Termiņš beidzas katru dienu
Nē
Essex Property Trust atkāpjas pēc ieguvumiem
Essex Property TrustCena samazinājusies par -0,14% pēdējo 24 stundu laikā, bet pēdējo 7 dienu laikā saglabājusies augsta 0,38%. Kas būs tālāk?Kā sākt
Atveriet kontu
Reģistrējieties, verificējiet un iemaksājiet līdzekļus
Izmēģiniet neierobežotu demo
Trenējieties tirgot bez riska
Sāciet tirgot
Pārbaudiet savu stratēģiju reālos apstākļos
Kāpēc Plus500?
33+ miljoni
Reģistrēti klienti kopš dibināšanas
Trustpilot vērtējums
FAQ
Pašreizējā Essex Property Trust cena ir 270.343.
Šodienas cenu diapazons ir no 269.25 līdz 270.343.
ŠodienEssex Property Trust ir mainījies par -0.27%.
Essex Property Trust ir 0% pircēju un 0% pārdevēju.