Tirgojiet ON Semiconductor
Pērciet vai pārdodiet CFD ar godalgoto Plus500 lietotni1
ON Semiconductor
$75.872
4.11%
% pērk
Informācija
ON Semiconductor. Amerikas kompānija, kas ražo un pārdod pusvadītāju komponentes dažādām elektroniskām ierīcēm. Yahoo! Finanses
Spreds
0,57
Spreds (%)
0.75%
Nakts kredīts - pirkšana
-0.04652%
Nakts kredīts - pārdošana
-0.02663%
Sākotnējā marža
20.00%
Uzturēšanas marža
10.00%
Kredītsvira
1:5
Termiņš beidzas katru dienu
Nē
ON Semiconductor cena pieaug
ON SemiconductorCena pieaugusi par 5,76% pēdējo 24 stundu laikā un par 10,91% pēdējo 7 dienu laikā. Kas būs tālāk?Kā sākt
Atveriet kontu
Reģistrējieties, verificējiet un iemaksājiet līdzekļus
Izmēģiniet neierobežotu demo
Trenējieties tirgot bez riska
Sāciet tirgot
Pārbaudiet savu stratēģiju reālos apstākļos
Kāpēc Plus500?
33+ miljoni
Reģistrēti klienti kopš dibināšanas
Trustpilot vērtējums
FAQ
Pašreizējā ON Semiconductor cena ir 75.873.
Šodienas cenu diapazons ir no 73.50 līdz 76.333.
ŠodienON Semiconductor ir mainījies par 4.11%.
ON Semiconductor ir 100% pircēju un 0% pārdevēju.