Trgujte United Airlines
Kupite ili prodajte CFD-ove uz nagrađivanu aplikaciju Plus5001
United Airlines
$113.752
2.69%
% kupuje
Info
United Airlines Inc. Zrakoplovna holding tvrtka izlistana u SAD-u, sa sjedištem u Chicagu. Yahoo! Financije
Razlika u cijeni
0,86
Razlika u cijeni (%)
0.75%
Prekonoćno financiranje - Kupnja
-0.04652%
Prekonoćno financiranje - Prodaja
-0.02663%
Početna marža
20.00%
Marža održavanja
10.00%
Poluga
1:5
Ističe dnevno
Ne
United Airlines - cijena raste
Cijena instrumenta United Airlines je porasla za 3,47% u posljednja 24 sata i za 5,85% u posljednjih 7 dana. Što je sljedeće?Kako započeti
Otvorite račun
Registrirajte se i provedite potvrdu i uplatu
Isprobajte neograničenu probnu verziju
Vježbajte trgovanje bez rizika
Započnite trgovati
Testirajte svoju strategiju za stvarno
Zašto Plus500?
33+ milijuna
Registriranih korisnika od osnutka
Trustpilot ocjena
FAQ (ČPP)
Trenutna cijena United Airlines je 113.753.
Današnji raspon cijena je između 110.31 i 115.183.
Danas jeUnited Airlines promijenjen za 2.69%.
United Airlines ima 94% kupaca i 6% prodavača.