Kereskedés United Airlines
CFD-k vétele vagy eladása a Plus500 díjnyertes alkalmazásával1
United Airlines
$112.032
1.13%
% vásárol
Infó
United Airlines Inc. Amerikai Egyesült Államok jegyzett légitársaság, amely székhelye Chicagoban található. Yahoo! Finance
Spread
0,84
Spread (%)
0.74%
Éjszakai finanszírozás - Vétel
-0.04652%
Éjszakai finanszírozás - Eladás
-0.02663%
Kezdeti letét
20.00%
Fenntartási letét
10.00%
Tőkeáttétel
1:5
Lejár naponta
Mégsem
United Airlines az ár emelkedik
A(z) United Airlinesára 3,48%-kal emelkedett az elmúlt 24 órában, az elmúlt 7 napban pedig 4,23%-kal emelkedett. Mi történik ezután?Hogyan kezdjem el
Nyiss számlát
Regisztrálj, hitelesítsd és fizess be
Próbáld ki a korlátlan demószámlát
Gyakorold a kockázatmentes kereskedést
Kezdj el kereskedni
Teszteld stratégiádat élesben
Miért a Plus500?
33+ millió
Regisztrált ügyfelek a kezdetek óta
Trustpilot értékelés
GYIK
A(z) United Airlines aktuális ára: 112.033.
A mai ártartomány 111.50 és 112.303 között van.
United Airlines ma 1.13%-kkal változott.
A(z) United Airlines 94% vevővel és 6% eladóval rendelkezik.